Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia. Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.
Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia. Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Konstrukcje i domy drewniane - "Brzechwa sp. j."

      "Twój dom może ci zastąpić cały świat.
        Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu."

Blaise Pascal                              

Domy, dachy i konstrukcje drewniane, a także więźby dachowe stanowią podstawę naszych usług od 1988 roku. Dzięki zgromadzonej wiedzy, a także wieloletniemu doświadczeniu, możemy dziś poszczycić się czołową pozycją w branży. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę, a zespół wykwalifikowanych pracowników sprawia, że budowane przez nas domy i domki drewniane są tymi, które charakteryzują się najwyższą jakością.

Domki drewniane do niedawna kojarzyły się jedynie z niewielkimi, letniskowymi budynkami. Dziś całoroczne domy z drewna stanowią konkurencyjną ofertę dla każdego innego typu budownictwa mieszkalnego. Wiemy o tym doskonale i dlatego produkując dachy i domy drewniane, a także więźby dachowe, staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo również altany, garaże oraz wiaty.

Oferujemy pełne doradztwo przy wyborze produktów i usług z branży budownictwa drewnianego. Podejmujemy się projektów, dzięki którym domki i konstrukcje drewniane znaleźć mogą zastosowanie przy budowie obiektów przemysłowych, handlowych oraz sportowych. Nasz asortyment to także dachy drewniane i więźby dachowe. Ze względu na fakt, że nasza siedziba znajduje się w pobliżu dużego miasta, jakim jest Poznań, to właśnie tam można spotkać najwięcej naszych realizacji. Działalność firmy "Brzechwa" ma jednak znacznie większy zasięg. Konstrukcje drewniane i domy z drewna naszej produkcji są eksponatami m.in. w Muzeum Pierwszych Piastów w Lednicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów projektujemy oraz wykonujemy wysokowydajne domy energooszczędne. Zużycie energii w takim domu jest do 2-3 razy mniejsze niż w typowym, murowanym budynku. Stanowi to główny powód wpływający na rosnące zainteresowanie domami energooszczędnymi.

Dla nas budowa takich obiektów jak domy z drewna lub więźby dachowe to nie tylko wykonawstwo. Podejmując współpracę z naszą firmą zyskują Państwo również zespół wykwalifikowanych, posiadających wszystkie uprawnienia specjalistów oraz gwarancję jakości wykonywanych przez nasz usług i serwis robót. Zapraszamy do współpracy!

Precyzja - Wszystkie połączenia, czopy, gniazda wykonane są z największą dokładnością zapewniającą łatwy montaż konstrukcji drewnianej.

Szybkość wykonania - Wszystkie elementy konstrukcji obrabiane są na maszynie Hundegger K2i co zapewnia wykonanie konstrukcji w bardzo krótkim czasie.

Solidność - Elementy wykonane są z milimetrową dokładnością gwarantującą solidność postawionej konstrukcji.

Nowość - Więźby dachowe oraz konstrukcje domów drewnianych projektujemy w programie SEMA, a następnie wykonujemy na maszynie Hundegger K2i

Domy drewniane

  ubezpiecz swój dom

byway.pl

 
   
Konstrukcje, dachy i domy drewniane - Brzechwa sp. j., ul. Polna 2, 64-600 Oborniki, tel. 61 64 64 600