slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Domy szkieletowe należą do technologii coraz bardziej popularnych i posiadających spore grono zwolenników, które stale się powiększa. Tego typu budownictwo posiada wiele zalet. Przede wszystkim mogą być one budowane i użytkowane praktycznie przez cały rok. Domy szkieletowe posiadają świetną izolację i są bardzo trwałe. Dom szkieletowy to wysoki komfort bez konieczności przeprowadzania generalnych remontów.

Ogólny światowy trend oraz zaostrzające się normy wobec energooszczędności nowo powstających budynków sprawiają, że inwestorzy zwiększyli swoje zainteresowanie budownictwem ekologicznym i energooszczędnym domów drewnianych. Domy wykonane z drewna o wysokiej jakości to inwestycja w przyszłość, dla każdego, kto chce posiadać dom o niepowtarzalnym charakterze.

W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi jeśli chodzi o ochronę środowiska oraz podejście do życia ekologiczne. Co za tym idzie zwracają na ochronę środowiska oraz ekologię bardzo dużą uwagę w swoim życiu. Między innymi właśnie dlatego na przestrzeni ostatnich lat coraz bardziej popularne stały się domy energooszczędne.

Więźba dachowa jest to drewniana konstrukcja dachu, której zadaniem jest przenoszenie obciążenia z pokrycia dachowego. Wieźby zaliczane są do konstrukcji ciesielskich. Poprzez złącza ciesielskie przekazywane są siły pochodzące od obciążeń własnego ciężaru, śniegu, wiatru między poszczególnymi elementami.

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas