slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ogólny światowy trend oraz zaostrzające się normy wobec energooszczędności nowo powstających budynków sprawiają, że inwestorzy zwiększyli swoje zainteresowanie budownictwem ekologicznym i energooszczędnym domów drewnianych. Domy wykonane z drewna o wysokiej jakości to inwestycja w przyszłość, dla każdego, kto chce posiadać dom o niepowtarzalnym charakterze.

Jak przebiega budowa domu drewnianego?

Drewniany budynek składa się z gotowych elementów, które zostały wykonane wcześniej w zakładzie, w warunkach niezależnych od pogody. Na plac budowy dostarczane są kolejno gotowe elementy, które następnie są ze sobą łączone i stawiane na wcześniej przygotowanych fundamentach. Jeżeli fundamenty zostaną przygotowane wcześniej, to znaczy w miesiącach, kiedy temperatura nie spada poniżej 0 stopni, to dom może powstać nawet zimą. Domy drewniane powstają w szybkim tempie, w ciągu kilku tygodni powstaje zamknięta bryła budynku wraz z oknami, kominem, dachem.

Zalety drewnianego domu energooszczędnego.

Największą zaletą takiego domu jest wykonanie go z naturalnego surowca o określonej, optymalnej wilgotności. Konstrukcja domu wykonana z drewna jest bardzo lekka, co zapewnia budynkowi długą żywotność, może być to także jedyne rozwiązanie, jakie można wykonać w trudnych warunkach gruntowych. Drewno jest ciepłe z natury, dlatego zapewnia wysoką energooszczędność, a będąc przy tym naturalnym materiałem, gwarantuje zdrowy mikroklimat wnętrz. Staranne położenie izolacji i wykończenie domu zapewni jego odporność pożarową oraz sprawi, że będzie cichy.

http://healthywomenlifestyle.net/tamoxifen http://healthywomenlifestyle.net/anastrozole

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas