slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Budowa domu to skomplikowany proces - warto zatem powierzyć to zadanie rękom specjalistów, szczególnie wtedy, gdy ma być zbudowany z myślą o efektywności energetycznej. To bardzo dobra decyzja, bowiem decydując się na energooszczędny projekt właściciel zyskuje naprawdę wydajny, a do tego równocześnie przyjazny dla środowiska dom. Jako doświadczony producent domów energooszczędnych wiemy wszystko o korzyściach związanych z ich posiadaniem. Oto niektóre z nich.

Niższy koszt utrzymania

Energooszczędne domy zużywają znacznie mniej energii na:

  • centralne ogrzewanie,
  • klimatyzację,
  • ogrzewanie wody.

Okazuje się, że oszczędności na rachunkach za energię mogą wynosić od 20% do 30% w stosunku rocznym. Dodatkowo właściciel może oszczędzić na wielu innych kosztach utrzymania. Można odczuć profity ekonomiczne nawet poszukując kredytu hipotecznego – domy energooszczędne są chętniej finansowane.

Wyższa wydajność

Dom to system, w którym wszystkie poszczególne części składają się na całość. Energooszczędne projekty poszczególnych części domu zapewniają lepszą ochronę przed zimnem w zimie, upałem w lecie. Niestraszne im przeciągi powietrza, przenikanie wilgoci czy hałas z zewnątrz. Można oczekiwać bardziej równomiernych temperatur między różnymi pomieszczeniami w całym domu. W ten sposób zbudowane domy oznaczają też, że jakość powietrza będzie lepsza, a sam budynek jest trwalszy ze względu na uwzględnienie konstrukcji uszczelniającej i wodoszczelnej.

Mądra inwestycja

Coraz więcej osób decyduje się na energooszczędne nowe domy w całym kraju – nie bez powodu. Te energooszczędne nieruchomości nie tylko opłacają się w dłuższej perspektywie, ale także są opcją o zwiększonej wartości, jeśli ktoś w przyszłości zdecyduje się na sprzedaż domu.


Troska o środowisko

W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, domy są większym źródłem zanieczyszczeń niż samochody osobowe. W rzeczywistości wielki procent rocznej emisji gazów cieplarnianych pochodzi właśnie z tej strony.

Powodem tego jest fakt, że duża część energii, jaką wytwarzamy, aby zasilać nasze domy, pochodzi z palących się paliw kopalnych, których emisje przyczyniają się do takich problemów środowiskowych jak:

  • smog,
  • kwaśne deszcze,
  • zmiany klimatyczne.

Budując domy, które są energooszczędne, generujemy mniej zanieczyszczeń.

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas