slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Drewniane domy z roku na rok cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Nie bez powodu – w końcu są one związane z zestawem realnych korzyści pod wieloma względami. W trosce o lepsze jutro dla społeczeństwa i środowiska, przygotowaliśmy listę kilku najważniejszych cech przemawiających za tym, że w istocie warto taką opcję wziąć pod uwagę.

Dlaczego dom drewniany? Ponieważ jest:

 

#1 Energooszczędny

Drewno jest naturalnym izolatorem i bardzo skutecznie radzi sobie, zarówno z zimnem, jak i ciepłem. Oznacza to oszczędność znacznej ilości energii w porównaniu z kamiennymi, betonowymi i murowanymi domami. Poza tym, że jest dobrym izolatorem termicznym, drewno jest również doskonałym środkiem tłumiącym hałas.

Dzięki temu drewniane domy są:

  • ciepłe,
  • relaksujące,
  • spokojne.

#2 Ekonomicznie efektywny

Ze względu na sposób budowania tego typu budynków i staranne planowanie ich budowy, są one szybkie w budowie w porównaniu do budynków wykonanych z materiałów takich jak kamień lub beton. Ta szybka kompilacja stanowi znaczącą oszczędność pieniężną.


#3 Architektonicznie wszechstronny

Nasze projekty ułatwiają wprowadzanie zmian i modyfikacji do wszelkiej kompilacji. Tworzenie dodatków, zmiana wielkości działki lub poruszanie się po pomieszczeniach – to wszystko jest możliwe do uwzględnienia, dzięki czemu każdy ma szansę uzyskać dom w pożądanym stylu. Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjny projekt, czy coś bardziej nowoczesnego – dom drewniany nie ma ograniczeń.


#4 Przyjazny dla środowiska

Wykonane z trwałego, odnawialnego surowca jakim jest drewno – a do tego bez użycia paliw kopalnych sprawia, że budynki te są nie tylko przyjazne dla środowiska, jeśli chodzi o to skąd pochodzą i jak się tam dostają, ale też co się dzieje, gdy konstrukcje są już budowane: domy drewniane aktywnie pomagają środowisku poprzez absorbowanie i magazynowanie atmosferycznego CO2.


#5 Naturalnym produktem

Używane w naszych projektach drewno jest zarówno naturalne, jak i organiczne. To piękny, silny produkt dostarczony przez samą naturę.

 

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas