slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

- CIEŚLA
- STOLARZ BUDOWLANY

Obowiązki:
• prefabrykacja elementów drewnianych
• budowa i montaż elementów drewnianych

Wymagania:
• minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę

2. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

- KOSZTORYSANT

Obowiązki:
• sporządzanie kosztorysów dla ofert składanych przez firmę
• przestrzeganie i stosowanie obowiązujących norm i przepisów budowlanych

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Znajomość programów: NORMA, Excel
• Terminowość i rzetelność

Oferujemy:

3. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

- SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Zadania:
• pozyskiwanie nowych klientów
• sprzedaż domów w konstrukcji drewnianej
• przygotowywanie ofert sprzedażowych i negocjacje umów
• sprzedaż oparta na ekologii i energooszczędności

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej średnie
• doświadczenie handlowe w branży budowlanej ze znajomością rynku
• konsekwencja, odpowiedzialność i zaangażowanie
• komunikatywność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwości awansu

Nasza ostatnia realizacja

a19

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas