slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Domy energooszczędne

Energooszczędne domy drewniane, wybudowane w oparciu o technologię szkieletową, stanowią główne spektrum naszej działalności.

Bazowanie na innowacyjnych rozwiązaniach produkcyjnych pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi. Bogate doświadczenie oraz kadra wyspecjalizowanych specjalistów sprawiają, że wykonywane przez nas domy spotkać można w wielu ośrodkach wypoczynkowych oraz rozmaitych obiektach przemysłowych i handlowo-gastronomicznych.

Głównym materiałem, stosowanym w produkowanych przez nas budynkach, jest drewno iglaste suszone, strugane z załamanymi krawędziami, klejone drewno konstrukcyjne KVH oraz BSH sprowadzane z wielu krajów europejskich . Posiada ono właściwości umożliwiające samoregulację wilgotności, które są gwarantem niepowtarzalnego mikroklimatu w pomieszczeniu. W zależności od potrzeb Klienta, domy wykonujemy "pod klucz" lub oddajemy do użytku w stanie surowym otwartym, zamkniętym oraz deweloperskim.

Atrakcyjny wygląd, funkcjonalne użytkowanie, a także poczucie życia w zgodzie z naturą sprawiają, że nasze domy są cenione przez wiele osób. Do produkcji stosujemy tylko najwyższej jakości materiały, z których każdy posiada atesty i aprobatę techniczną. Dzięki temu do Państwa dyspozycji oddajemy obiekty sprzyjające środowisku naturalnemu.

Zależy nam, by wszystkie wykonywane przez nas domy spełniały indywidualne oczekiwania Klientów, dlatego zawsze uwzględniamy wszystkie Państwa sugestie. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były gwarancją komfortowego i funkcjonalnego użytkowania. Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzanych nam zadań sprawiają, że nasze domy cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu Klientów.zdj2

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas