slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

IMG 2507

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane na terenie całej Polski, natomiast siedziba Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k. mieści się na terenie Obornik w Wielkopolsce (miejscowość koło Poznania). Rodzinna, wieloletnia tradycja to coś, co nas wyróżnia. Już od kilkudziesięciu lat z niegasnącym zaangażowaniem i profesjonalizmem oferujemy swoje usługi w branży budowlanej, czego najlepszym dowodem jest szerokie grono zadowolonych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować.

Bogate doświadczenie, wysoka jakość.

Jedno z drugim jest niezmiennie związane, bowiem dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysokiej klasy usługi, a każdy jeden taki projekt – powiększa nasze doświadczenie. To dla nas bardzo ważne, bowiem mimo iż już jesteśmy uznanym na rynku producentów domów drewnianych (albo właśnie dlatego) naszym celem nie jest spocząć na laurach, ale niezmiennie podnosić oferowaną jakość usług. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć obok oczywistych domów z drewna, równie solidne więźby dachowe. To nasza specjalność od 1988 roku.

Ponadto jesteśmy znani z:

     korzystania z innowacyjnych technologii ,

     stosowania ekologicznych materiałów,

     dbałości o środowisko naturalne,

     indywidualnego podejścia do każdego klienta

Dbamy nieustannie o dobre imię swoje marki oferując wysoką jakość usług, a najlepszym tego przykładem są starannie przez nas wykonane wszelkie drewniane konstrukcje. Pozwolimy sobie na wzmiankę o tym, iż nie tylko klienci indywidualni, ale również liczni właściciele i zarządcy budynków przemysłowo-handlowych doceniają nasze starania, kompleksowość usług oraz terminowość i profesjonalizm wykonywanych zleceń. Aby nie być gołosłownym zapraszamy do zapoznania się z przychylnymi opiniami w zakładce „referencje”.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani rzetelnym wykonawstwem więźb dachowych oraz domów z drewna, czy też innych drewnianych konstrukcji – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych propozycji oraz by poznać szczegółowe etapy realizacji zamówienia – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy każde wątpliwości, a co więcej – zrobimy to najszybciej jak tylko to możliwe.

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas