slide 1

Ekologiczne / Ekonomiczne / Naturalne / Bezpieczne

Domy energooszczędne

slide 2
slide 3
slide 4

Precyzyjne / Ekonomiczne / Maszynowe

WIĘŹBY DACHOWE

slide 5
 
 
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Więźby dachowe

Jesteśmy jedną z pierwszych firm które wprowadziły w Polsce maszynową produkcję więźb dachowych.

Do produkcji konstrukcji dachów wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na świecie, przy pomocy centrum obróbczego K2i firmy hundegger uzyskujemy najlepszą możliwą jakość obrabianych elementów. Dzięki możliwości wykonania tradycyjnych połączeń ciesielskim minimalizujemy konieczność stosowania dodatkowych łączników ciesielskich. Wszystkie elementy są ponumerowane i mają swoje odniesienie w instrukcji montażu która dołączona jest do gotowej więźby dachowej.

Specjalistyczny Program do konstrukcji drewnianych Sema pozwala nam zaprojektować nawet najbardziej skomplikowane i wymyślne bryły wieńczące dom. Następnie w formie trójwymiarowej prezentujemy wizualizację w celu uzyskania akceptacji lub wykonania ostatecznych poprawek przed wysłaniem projektu na produkcję. Tak przygotowany projekt pozwala nam uzyskać ilość drewna z dokładnością do 1mm. minimalizując odpady, których nie da się uniknąć stosując tradycyjne metody obróbki drewna przez cieśli na budowie.

Program SEMA umożliwia wyliczenie następujących danych:

  • objętość drewna konstrukcyjnego (kubiki),
  • powierzchnię dachu,
  • ilość łat i kontr łat dachowych,
  • rzeczywistą długość wszystkich elementów konstrukcyjnych.

Biorąc pod uwagę kieszeń naszych klientów stosujemy drewno tartaczne mokre, natomiast dla bardziej wymagających proponujemy drewno suszone strugane z załamanymi krawędziami co podnosi odporność przed ogniem owadami i grzybami, drewno konstrukcyjne KVH które w ponad 90 % wykorzystywane jest na rynku Niemieckim i Austriackim do produkcji dachów i domów drewnianych a także drewno BSH dla konstrukcji przenoszących większe obciążenia przy mniejszej ilości podpór. Na życzenie klienta drewno jest impregnowane zanurzeniowo chroniąc drewno przed pleśnią i grzybami.

Należymy do:

Nasza ostatnia realizacja

a19

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas